חזון החברה

חזון

חברת זיו נכסים וקבלנות ממוקדת אל מטרה אחת: להוביל את שוק הנדל"ן באזור הצפון ולהגדיר מחדש את חווית המרכזים המסחריים  ותרבות המגורים והדיור ע"י קביעת סטנדרטים חדשים, גבוהים ובלתי מתפשרים תוך כדי שמירה על יושרה אישית, מקצועיות וליווי לכל אורך הדרך עבור לקוחותיה.

אסטרטגיה

בחברת זיו נכסים וקבלנות מבינים כי שביעות רצון הלקוחות הוא המדד להצלחה. המטה הניהולי דינאמי ופועל בצורה גמישה והחלטית ע"י קבלת החלטות יעילות ואיכותיות בשיתוף הצוות של החברה ומומחים חיצוניים. שיטת עבודה ייחודית זו מבטיחה הבנה עמוקה של צרכי השוק ואת הבנת צרכי הלקוחות לשביעות רצונם המלאה, ומאפשרת את ההצלחות המרשימות של הפרויקטים של החברה. בזכות הרצון הבלתי פוסק  בחברת זיו נכסים וקבלנות ליצור חווית מסחר מסוג חדש ותרבות מגורים ודיור שמובילה דרך חיים ברמה הגבוה והאיכותית ביותר בצפון, יצרנו מאות לקוחות מרוצים לאורך השנים. לחברת זיו נכסים וקבלנות ישנם יועצי שירות ומכירה, אנשי תחזוקה ושירות מסורים ומקצועיים המעניקים יחס אישי לכל בעל עסק במרכזים המסחריים ולדיירים מרגע חתימת החוזה ועד לכניסה לדירה.

סרטון תדמית החברה

איתנות פיננסית

חברת זיו נכסים וקבלנות הינה חברה פרטית בעלת איתנות פיננסית וגב כלכלי חזק. החברה מנוהלת בתבונה ובזהירות, תוך שיתוף פעולה רב שנים עם הבנקים המובילים בישראל. חוסן כלכלי זה, הוא איתנותה העסקית של חברת זיו נכסים וקבלנות, אשר אפשר ומאפשר  לבצע פרויקטים ייחודים באיכות גבוהה וליצור חוויה ייחודית במרכזים המסחריים והמגורים.