מרכז מסחרי נווה גנים קריית מוצקין

שכונת נוה גנים בקריית מוצקין הינה אחת מהשכונות היוקרתית והמבוקשות ביותר בקריות. נוה גנים מונה כ-1,600 משפחות וצפויים לבנות בה עוד כ-500 דירות נוספות בשנים הקרובות.

בצמוד לנוה גנים מדרום, על אדמות המחנה הצבאי לשעבר - מחנה כורדאני,  נבנית שכונת משכנות אומנים. במשכנות אומנים נבנים כעת כ- 600 דירות וצפויים להבנות בה במשך השנים כ- 3,000 דירות בבניה רוויה. ממערב לנוה גנים בנויה שכונת סביוני ים המונה כ-1,500 דירות וממערב לכביש עכו-חיפה ממוקמת שכונת אפק של קריית ביאליק.

המרכז המסחרי של נוה גנים מאופין בשתי חזיתות, האחת שפונה אל מרכז השכונה, בסמוך לבית הספר, אולם הספורט, המתנ"ס ובתי המגורים, והחזית השנייה פונה לכביש חיפה- עכו.

בקומת הקרקע של המרכז פועלים: סופרמרקט מגה בעיר, סניף דואר, מרפאה של קופת חולים מאוחדת, מרפאת רופאים עצמאים של שירותי בריאות כללית, מרפאת שיניים, בית מרקחת, בנקומט של בנק הפועלים, חנות מתנות, קוסמטיקה, מספרה, קונדיטוריה, בגדים, בית קפה - פיצריה עם שירותי טוטו ולוטו וחנות גלידות פלדמן.

קומה א' של המרכז הינה קומת מרפאות. בשנת 2013 נחנכה מרפאה של מכבי שירותי בריאות ובשנת 2014 תיפתח מרפאה רחבת ידיים של שירותי בריאות כללית.

שטחים פנויים להשכרה:
  • בקומה א' צמוד למכבי ולכללית נותרו שטחים למרפאות נוספות.